Брикова Тетяна Сергіївна

Посада: Секретар створеної російськими окупантами фейкової виборчої комісії Херсонської області
Рік Народження: 1955

Народилася 1 квітня 1955 року в Херсоні.

Закінчила загальноосвітню школу № 48 і Херсонський педагогічний інститут ім. Крупської (зараз – Херсонський державний університет).

Працювала на комсомольській роботі, на момент розвалу СРСР була очільницею Дніпровського районного в місті Херсоні райкому комсомолу.

Починаючи з 90-х років працювала у недержавному секторі.

За даними сервісу YouControl, Тетяна Брикова була засновницею і співзасновницею таких підприємств та організацій: ТОВ «Науково-дослідне еколого-виробниче підприємство «Екодніпро», ПП «АРГО-7», Херсонська обласна організація політичної партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість», ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Еко-Перспектива», ХОМГО «Молодіжний парламент» (разом з сином – колаборантом Євгеном Бриковим і проросійською активісткою Наталею Матковською), ГО «Відродження Олешківської Січі», Споживчий кооператив «Автоклуб «Україна», ТОВ «Тестування Метрологія Сертифікація».

Нагороджувалася Почесною нагородою Торгово-промислової палати України «Золотий знак – Меркурій» «за вагомий внесок у розвиток туристичної галузі м. Херсона та Херсонської області, активну громадську позицію, плідну та довгострокову співпрацю з Херсонською Торгово-промисловою палатою».

Під час російської окупації Херсона Тетяна Брикова співпрацювала з загарбниками. Незадовго до визволення міста втекла на лівобережну частину області.

У березні 2023 року стало відомо про призначення Тетяни Брикової секретарем створеної російськими окупантами фейкової виборчої комісії Херсонської області.

На засіданні комісії, де було оприлюднене це рішення, окупаційний губернатор Херсонської області Володимир Сальдо сказав, що Тетяна Брикова брала участь в псевдореферендумі «про приєднання Херсонської області до РФ», проведеному у вересні 2022 року.

Колаборантами також є діти Брикової: син Євген – окупаційний «начальник управління інформаційної політики Херсонської області»; донька, Тетяна Чугаєнко – співробітниця російського прокремлівського медіа «Украина.ру».47
Можливі звʼязки