Іванищук Андрій Анатолійович

Посада: Екссуддя

Син ексголови Апеляційного суду Херсонської області Анатолія Іваніщука.

З жовтня 2002 року обіймав посаду судді Дніпровського районного суду міста Херсона.

Через 3 роки роботи в суді, 14 вересня 2005 року, його призначають заступником голови суду. Дану посаду  займав протягом наступних 11 років, до моменту розформування суду в 2016 році.

Постановою Верховної Ради України від 22 травня 2008 року  був обраний на посаду судді місцевого Дніпровського районного суду м. Херсона безстроково.

8-го квітня 2016р. Вища кваліфікаційна комісія суддів приймає рішення про його переведення  на посаду судді Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області. Втім, не погодившись з рішенням комісії, він успішно його оскаржив у Вищому адміністративному суді України.

16 березня 2017 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення  про відмову в задоволенні заяви Іванишука про звільнення його у відставку, тому що він не мав необхідного стажу (стаж становив 16 років 8 місяців 27 днів).

Він ще 2,5 роки пропарцював у неіснуючому суді, отримуючи зарплатню, але не здійснююси правосуддя.

20 серпня 2019 року Вища рада правосуддя на своєму засіданні відправила його у відставку.

У лютому 2020 року став спвзасновником і керівником прватної установи “Науково-дослідний інститут морського і космічного права”. Співзасновниками стали Валенин Галунько, Сергій Діденко та Валентина Покотілова.

Захистив докторську дисератцію та у 2021 році був декілька разів офіційним опонентом на захистах у спеціалізованих радах.

Після окупації Херсона зник.

172
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено