Кузьмін Євген Сергійович

Посада: Депутат окупаційної Херсонської обласної думи
Рік Народження: 1986

Народився 19 вересня 1986 року в місті Ленінграді. Громадянин РФ.

Закінчив «Петровський коледж» в Санкт-Петербурзі.

Навчався в Санкт-Петербурзькому державному університеті водних комунікацій. Не закінчив.

Закінчив Державний університет морського та річкового флоту (м. Санкт-Петербург) за спеціальністю «Державне та муніципальне управління».

Працював заступником генерального директора ТОВ Келеанз Медикал – компанії, яка продає медичне обладнання.

У 2019 році звільнився після конфлікту з керівництвом. Протягом тривалого часу розміщував не профільних сайтах негативні відгуки про колишнє місце роботи.

У 2019 році брав участь у виборах депутатів Державних рад внутрішньоміських державних утворень Санкт-Петербурга. Балотувався в депутати місцевої ради Фрунзенського району. Не обраний.

Брав участь у міжнародних форумах: Петербурзький міжнародний економічний форум, Інвестиційний форум, Арктичний форум, Форум праці.

Брав участь у конкурсі «Лідери Росії».

Приблизно в квітні 2023 року приїхав на окуповану росіянами лівобережну частину Херсонської області як волонтер «Єдиної Росії».

В серпні 2023 року скаржився в своєму Telegram-каналі на проукраїнські настрої мешканців Херсонщини, вступав за репресії стосовно мирного населення.

У 2023 році Євген Кузьмін за даними ЦВК РФ балотувався на псевдовиборах від партії «Єдина Росія» на Херсонщині.

У вересні 2023 року за результатами проведених на окупованій частині Херсонської області російських псевдовиборів Євген Кузьмін став депутатом створеної російськими окупантами Херсонської обласної думи.

22
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено