Мазур Олена Олександрівна

Посада: Депутатка Херсонської міської ради
Рік Народження: 1983

Народилася в 1983 році у Херсоні. В дівоцтві Амбарцумова.

У 2010 році балотувалася до Херсонської міської ради від ВО Батьківщина. На окрузі перемогла, але через суд скасували результати на деяких дільницях і до міської ради вона не пройшла.

На початку січня 2015 року призначена на посаду начальниці Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона

У травні 2015 року стала співзасновницею ГО “Громадський інспектор”.

У 2015 році обрана депутаткою Херсонської міської ради від партії УКРОП.

Майже відрзау перейшла в опозицію до мера Володимира Миколаєнка. Увійшла до складу антикорупційної комісії і половину каденції тільки споглядала, як її колеги з інших комісій заробляли.

Декілька років вона була посміховиськом міської ради.

У 2016 році мер Миколаєнко звільнив Мазур, але вона декілька разів поновлювалася через суд. За суди сплатила депутату Дмитру Ільченку з бюджета.

Навесні 2018 року зрадила Віталія Богданова в обмін на місце у земельній комісії.

В тому ж році призначена на посаду директорки комунального підприємства “Херсонський міський центр земельно-майнових відносин”.

У серпні 2019 року звільнилася з посади.

У 2019 році балотувалася до парламенту від партії  Соціальна справедливість.

1 жовтня 2019 року призначена на посаду начальниці Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона

У січні 2020 року Володимир Миколаєнко призначив Мазур в.о. заступника мера.

У березні 2020 року в кабінеті Олени Мазур СБУ проводила обшуки.

У 2020 році обрана депутаткою Херсонської міської ради від ОПЗЖ.

У лютому 2022 року призначена т.в.о. директора Департамента міського господарства Херсонської міськради.

Звільнилася на початку травня 2022 року та виїхала до Одеси.

6
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено

Теґи

Ільмієв Вадим Вікторович Ільїна Валентина Олексіївна Анедченко Світлана Анатоліївна Баткалов Олексій Вікторович Брусенський Валерій Павлович Ганжа Володимир Володимирович Гасаненко Тетяна Василівна Гриценко Сергій Миколайович Дебелий Віктор Олексійович Дудар Ігор Михайлович Житченко Ігор Володимирович Карунос Сергій Андрійович Кобець Олександр Юрійович Колмиков Сергій Васильович Корнієнко Наталія Володимирівна Костюк Людмила Степанівна Лапицький Андрій Анатолійович Мигальова Вікторія Григорівна Микитюк Денис Миколайович Миколаєнко Нікітін Віталій Сергійович Орєхов Сергій Олексійович Острівний Ігор Миколайович Петроченко Сергій Олександрович Пономаренко Раїса Миколаївна Поперечнюк Інна Підгородецький Ігор Михайлович Рассадіна Юлія Миколаївна Рибачок Сергій Анатолійович Романій Михайло Дмитрович Салтиков Валерій Миколайович Самойленко Іван Дмитрович Спотар-Браілова Олена Петрівна Стельмашенко Юрій Олександрович Ткаченко Павло Павлович Херсон Херсонської міської стоматологічної поліклініки Черевко Сергій Миколайович Шаповалов Олександр Миколайович вадим чабан військова адміністрація курнаков призначення романенко каховка хктс
Є додаткова інформація?

Напишіть нам на пошту [email protected]