Павліш Павло Васильович

Посада: Народний депутат
Рік Народження: 1979

Народився 10 грудня 1979 року в с. Вільне Нижньосірогозького району Херсонської області.

Закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю “менеджмент організацій”, а також Одеську національну юридичну академію за спеціальністю “правознавство”. Кандидат юридичних наук.

У 2006 році балотувався до Херсонської міської ради.

У 2010 році балотувався до Херсонської міської ради від партії Третя сила, список якої очолював Андрій Путілов.

У 2015 році балотувався до Херсонської міської ради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” по 25 округу як безпартійний.

Станом на 2015 рік працював юрисконсультом ТДВ “Херсонський електромеханічний завод”.

З 2016 – адвокат. Директор ПП “Юридична фірма “Правочин”. Засновник ТОВ “Євро трейд інжиніринг”, співзасновник ГО “Скадовськ наш дім”.

В березні 2017 року отримав адвокатське свідоцтво.

Був помічником на громадських засадах екс-голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва.

З кінця 2018 року був засновником ГО “Зе!Команда” у Херсонській області, очолював штаб команди під час президентської кампанії.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 182 округу (м.Херсон) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правової політики.

Входив до неформальної “групи Павлюка”.

З 2019 року член Ради обласної організації партії “Слуга народа”.

5 жовтня 2022 року став заступником голови Комітету з питань правової політики.

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

87
Можливі звʼязки