Полєвіков Ігор Олексійович

Посада: Депутат окупаційної Херсонської обласної думи
Рік Народження: 1961

Народився у Херсоні. 

Закінчив фортепіанний факультет Харківського інституту мистецтв. 

Протягом 10 років працював завучем, очолював управління культури Херсонської міської ради. З 2001 року був директором музичної школи №3 м. Херсона, звідки його звільнив мер Херсона Ігор Колихаєв у 2021 році у зв’язку із закінченням трудового контракту.

Є керівником ряду проросійських громадських організацій у Херсоні – “Князь Потьомкін”, “Центр руської культури”, “Місто сонця”, а також спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”.

Разом із ще однією колаборанткою Тетяною Кузьміч просував ідеї “русского мира” у Херсоні, долучав російських музикантів до співпраці, влаштовував музичні конкурси у співпраці з ними. Зокрема, на базі музичної школи, директором якої був Полєвіков, щороку за кошти фонду “Русский мир” проводився Міжнародний музичний фестиваль-конкурс музики та співу “Бархатный сезон”. 

Брав участь у фестивалях в анексованому росією Криму. Востаннє він був членом журі у 2019 році на конкурсі, організованому окупаційною адміністрацією Криму.

У березні 2021 року на засіданні Херсонської міської ради Полєвіков у своєму виступі сказав, що російська мова для херсонської громади потребує захисту.

Під час окупації Херсона у 2022 році Полєвіков незаконно очолив Херсонський обласний палац культури. 

Після того, як ЗСУ звільнили місто втік із росіянами до Генічеська.

Восени 2023 року обрався до так званої Херсонської обласної думи.

У травні 2024 року отримав за це підозру від українських правоохоронців. 

У червні 2024 року Полєвікову  повідомили про підозру у держзраді.

Внесений до бази “Миротворця”.

6
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено