Ротонос Сергій Олексійович

Посада: В.о. міністра молодіжної політики і спорту в окупаційній адміністрації Херсонської області
Рік Народження: 1978

Народився 17 січня 1979 року в місті Херсоні. Є родичем окупаційної очільниці Старої Збурʼївки Альони Ротонос.

У 2004 році очолив Комунальну установу “Херсонський обласний центр фізичного здоровʼя населення “Спорт для всіх” Херсонської обласної ради,

У 2015 році очолив первинний осередок Політичної партії “Сила Людей”.

У 2016 році разом із олімпійським чемпіоном Сергієм Пострєхіним заснував  Херсонську обласну професійну спілку фізичної культури і спорту “Старт”.

У 2016 році звільнений з посади директора КЗ “Херсонський обласний центр фізичного здоровʼя населення “Спорт для всіх” Херсонської обласної ради.

У 2016-2018 роках працював провідним спеціалістом відділу фізкультурно-масової та організаційної роботи Управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації
У 2017 році став співзасновником громадської організації “Спорт для всіх.інфо”.
У тому ж році брав участь у конкурсі на посаду начальника управления по вопросам физической культуры и спорта Херсонской областной государственной администрации.
У лютому 2018 року суд поновив його на посаді.
Після окупації Херсона російською армією пішов на співпрацю із ворогом.
Наприкінці 2022 року отримав посаду у фейковому“міністерстві молодіжної політики та спорту Херсонщини – “в. о. заступника міністра”.
У травні 2023 року звільнений з посади директора КУ “Херсонський обласний центр фізичного здоровʼя населення “Спорт для всіх” Херсонської обласної ради.
У грудні 2023 року призначений росіянами виконуючим обов’язки міністра молодіжної політики і спорту в окупаційній адміністрації Херсонської області.

46
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено