рибачок

Рибачок Сергій Анатолійович

Посада: Перший заступник «голови» окупаційної "Херсонської міської ВЦА"
Рік Народження: 1961

Народився у 1961 році.

В 1983 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю інженер-гідромеліоратор.

У 2002-2004 роках Рибачок був директором Херсонського бавовняного комбінату, став останнім керівником в історії цього підприємства. Коли він приймав його, ще була можливість врятувати комбінат, але за час керівництва “успішного бізнесмена” Рибачка підприємство прийшло в остаточний занепад. Потім екс-директор ще довго розповідав, як йому “не дали відродити ХБК”.

З 2008 по 2011 рік начальник ДП Комітету технічного нагляду за будівництвом Херсонської обл.

Його компанія «Амалтея», яка виробляє поліпропіленову упаковку, ще з 2017 року винна банкам сотні мільйонів гривень.

Як повідомлялося в ЗМІ, “успішний бізнесмен” має невиконаних фінансових зобовёязань загалом на понад 6 млн дол. Але це не зупиняло губернатора Гордєєва у бажанні розповідати про «інвестора» Рибачка.

Зокрема, Рибачок регулярно брав участь в форумі “Таврійські горизонти”, де і розповідав про власне підприємство, й пропонував потенційним партнерам бізнес-план із створення технопарку на території… ХБК, на переворення якої у руїни він сам доклав чималих зусиль. Але дурнів, готових співпрацювати з шахраєм і бути ошуканими, не знайшлося.

Валентина Січова, яка недвго правила Херсонщиною,  навіть призначала дружину Рибачка радницею, але швидко про неї забула.

Сам же Рибачок, у вільний від схем по розведенню банків час, займався історією Єгипту та балотувався у парламент.

У 2016 році балотувався у народні депутати від партії “Народний Рух України”, не пройшов. У зв’язку з виборами, Рибачок відомий в херсонській медіа-спільноті як замовник піару, за який “забував” розраховуватися. Має власний іменний сайт.

26 червня 2022 року окупанти “призначили” Рибачка першим заступником «голови» окупаційної “Херсонської міської ВЦА”. Про це повідомили джерела у так званій “ВЦА” та підтвердили джерела серед правоохоронців.

Він взяв псевдонім Ушинський Семен Анатолійович.

У січні 2023 року СБУ повідомила йому про підозру у державній зраді.

106
Можливі звʼязки