рибачок

Рибачок Сергій Анатолійович

Посада: Перший заступник «голови» окупаційної "Херсонської міської ВЦА"
Рік Народження: 1961

Народився у 1961 році.

В 1983 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю інженер-гідромеліоратор.

У 2002-2004 роках Рибачок був директором Херсонського бавовняного комбінату, став останнім керівником в історії цього підприємства. Коли він приймав його, ще була можливість врятувати комбінат, але за час керівництва “успішного бізнесмена” Рибачка підприємство прийшло в остаточний занепад. Потім екс-директор ще довго розповідав, як йому “не дали відродити ХБК”.

З 2008 по 2011 рік начальник ДП Комітету технічного нагляду за будівництвом Херсонської обл.

Його компанія «Амалтея», яка виробляє поліпропіленову упаковку, ще з 2017 року винна банкам сотні мільйонів гривень.

Як повідомлялося в ЗМІ, “успішний бізнесмен” має невиконаних фінансових зобовёязань загалом на понад 6 млн дол. Але це не зупиняло губернатора Гордєєва у бажанні розповідати про «інвестора» Рибачка.

Зокрема, Рибачок регулярно брав участь в форумі “Таврійські горизонти”, де і розповідав про власне підприємство, й пропонував потенційним партнерам бізнес-план із створення технопарку на території… ХБК, на переворення якої у руїни він сам доклав чималих зусиль. Але дурнів, готових співпрацювати з шахраєм і бути ошуканими, не знайшлося.

Валентина Січова, яка недвго правила Херсонщиною,  навіть призначала дружину Рибачка радницею, але швидко про неї забула.

Сам же Рибачок, у вільний від схем по розведенню банків час, займався історією Єгипту та балотувався у парламент.

У 2016 році балотувався у народні депутати від партії “Народний Рух України”, не пройшов. У зв’язку з виборами, Рибачок відомий в херсонській медіа-спільноті як замовник піару, за який “забував” розраховуватися. Має власний іменний сайт.

26 червня 2022 року окупанти “призначили” Рибачка першим заступником «голови» окупаційної “Херсонської міської ВЦА”. Про це повідомили джерела у так званій “ВЦА” та підтвердили джерела серед правоохоронців.

Він взяв псевдонім Ушинський Семен Анатолійович.

У січні 2023 року СБУ повідомила йому про підозру у державній зраді.

14
Можливі звʼязки

Теґи

Ільмієв Вадим Вікторович Ільїна Валентина Олексіївна Анедченко Світлана Анатоліївна Баткалов Олексій Вікторович Брусенський Валерій Павлович Ганжа Володимир Володимирович Гасаненко Тетяна Василівна Гриценко Сергій Миколайович Дебелий Віктор Олексійович Дудар Ігор Михайлович Житченко Ігор Володимирович Карунос Сергій Андрійович Кобець Олександр Юрійович Колмиков Сергій Васильович Корнієнко Наталія Володимирівна Костюк Людмила Степанівна Лапицький Андрій Анатолійович Мигальова Вікторія Григорівна Микитюк Денис Миколайович Миколаєнко Нікітін Віталій Сергійович Орєхов Сергій Олексійович Острівний Ігор Миколайович Петроченко Сергій Олександрович Пономаренко Раїса Миколаївна Поперечнюк Інна Підгородецький Ігор Михайлович Рассадіна Юлія Миколаївна Рибачок Сергій Анатолійович Романій Михайло Дмитрович Салтиков Валерій Миколайович Самойленко Іван Дмитрович Спотар-Браілова Олена Петрівна Стельмашенко Юрій Олександрович Ткаченко Павло Павлович Херсон Херсонської міської стоматологічної поліклініки Черевко Сергій Миколайович Шаповалов Олександр Миколайович вадим чабан військова адміністрація курнаков призначення романенко каховка хктс
Є додаткова інформація?

Напишіть нам на пошту [email protected]