Семенчев Ігор Ігорович

Посада: Заступник гауляйтера Херсонщини
Рік Народження: 1982

Ігор Ігорович Семенчев народився 21 січня 1982 року в Красногорівці на Донеччині. Має декілька вищих освіт. Працював на різних посадах у фірмі “Сігма”.

Його батьком є херсонський політик і колаборант Ігор Григорович Семенчев.

Закінчив ХДУ.

У 2008 році Семенчева-молодшого обрали головою Антонівки, що під Херсоном.

За час керування Антонівкою він встиг “заробити” скандальну репутацію і кримінальне провадження про можливу корупцію при ремонті доріг.

У 2010 році Ігор Семенчев-молодший балотувався у мери і обрався до Херсонської міської ради від партії “Вітчизна”, але склав мандат через обрання головою Антонівки.

На тих виборах він був технічним кандидатом Володимира Сальда.

На парламентських виборах 2012 року не балотувався, а підтримував кандитата від Партії регіонів Василя Федіна.

У 2012 році у Семенчева стався серйозний конфлікт із тодішнім губернатором Миколою Костяком. В результаті конфлікту правоохоронці затримали водія Ігоря Семенчева перед час передачі хабаря в розмінрі 80 тис. доларів.

Після цього Семенчев-молодший зник і був затриманий тільки у 2013 році у Молдові.

У 2014 році він повернувся в Україну і навіть балотувався на посаду мера Херсона і в депутати Верховної Ради України.

У 2019 році Семенчев-молодший знову балотувався до Верховної Ради.

У 2020 році Ігор Семенчев-молодший обрався до Херсонської міськради від партії “Блок Володимира Сальдо”. Був заступником голови фракції.

Обіймав посаду секретаря постійної комісії з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища.

Після повномасштабного вторгнення Семенчев-молодший пішов на співпрацю з росіянами і був “призначений” одним з “заступників” гауляйтера Херсонщини.

За словами начальниці військової адміністрації Херсонської громади Галини Лугової, Ігор Семенчев-молодший мав стати гауляйтером Херсона.

Також Лугова вважала Семенчева-молодшого відповідальним за спалення її будинку 13 березня 2022 року.

На “посаді” в окупаційній адміністрації Херсонщини він “відзначився” участю у захопленні заводу “Дрофа” та іншими незаконними діями з майном.

За перехід на бік російських окупантів українські правоохоронці повідомили Семенчеву-молодшому про підозру.

Зрада призвела і до потрапляння Семенчева-молодшого під санкції. Обмеження проти нього запровадили Україна, Японія, США та Канада.

6
Можливі звʼязки

Теґи

Бадалян Арсен Агасійович Балан Віталій Вікторович Баткалов Олексій Вікторович Берислав Бєлік Сергій Якович Вєйшторт Борис Гасаненко Тетяна Василівна Гондарєва Галина Вікторівна Гриценко Сергій Миколайович Депутат Херсонської обласної ради Клим Ігор Вікторович Колмиков Сергій Васильович Лагута Геннадій Левківська Марія Максименко Сергій Іванович Малицька Алла Павлівна Матвієць Олена Леонідівна Матусевич Оксана Сергіївна Медведєв Андрій Романович Мелконян Деренік Меснікович Мкртчян Тігран Самвелович Недялков Геннадій Георгійович Опанащенко Михайло Володимирович Осауленко Ігор Михайлович Пастух Ігор Олександрович Пастух Оксана Петров Олексій Валерійович Пляс Євген Володимирович Рибалка Дмитро Іванович Салабай Роман Іванович Херсон Черемісіна Юлія Вікторівна Шапран Ігор Анатолійович Штанько Віталій Миколайович військова адміністрація гімназія депутат депутатка директор освіта почесний громадянин райрада семенчев школа єс
Є додаткова інформація?

Напишіть нам на пошту [email protected]