Семеніхін Ігор Георгійович

Посада: Депутат Херсонської районної ради
Рік Народження: 1980

Народився у 1980 році.

З 2007 по 2013 пік очолював Парафію СвятогоМмиколая Херсонсько-таврійської єпархії Української православної церкви Київського патріархату у смт.Білозерка.

У 2016 році очолив Релігійну громаду мучениць Віри, Надії, Любові і Софії Херсонської єпархії Української православної церкви (православної церкви україни) м.Херсона

Із 2017 року обіймає посаду капелана Херсонського прикодонного загону.

У 2018 році закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

У 2019 році релігійна громада виграла суд у Херсонської міської ради. Позивач звернувся до міської ради із заявою внести зміни до рішення органу про відведення земельної ділянки церкві органу ще від 2011 року. Міська рада у внесенні змін відмовила. Зміни полягали у тому, що парафія вирішила будувати на відведеній земельній ділянці не каплицю, а храм. 

Врешті, суд зобов’язав Херсонську міську раду внести відповідні зміни та сплатити релігійній організації 1921 грн судового збору. 

У 2020 році був обраний депутатом від партії “Європейська солідарність” до Херсонської районної ради. 

Виїхав за кордон у вересні 2022 року, в перший же день дії дозволу, який видала Херсонська ОВА. Семеніхін мав повернутись в Україну до 27 вересня. Натомість він у листопаді 2022-го опублікував фото зі своїм 21-річним сином Миколою, який проживає в Чикаго

184
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено