Серафимов Олександр Миколайович

Посада: Керівник Херсонської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони

У 2016-2017 роках був прокурором у справі бойціві Айдару, яких судили і засудили за розбої і посяганні на життя співробітника правоохоронного органу до восьми років позбавлення волі. Серед засуджених був херсонецб Микола Агапов.

В грудні 2015 року добровольці батальйону «Айдар» затримали підозрілого чоловіка, який не мав із собою документів, але мав зброю, а в його телефоні знайшли фотографії військових позицій. Згодом виявилося, що затриманий був співробітником МВС.

У 2019 році Верховний Суд постановив звільнити з-під варти добровольців батальйону «Айдар» Миколу Агапова (Яму), Вадима Фещенка (Рекса) і Романа Щурова (Спікера), які більше трьох років перебували за ґратами за розбій і посягання на життя співробітника МВС.

У вересні 2020 року Серафімов працював заступником військового прокурора  Одеської області.

У 2020 році брав участь у відкритому конкурсі з відбору кандидатів на зайняття посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Станом на квітень 2023 року працював начальником першого відділу військової прокуратури Донецького гарнізону сил антитерористичної операції.

У квітні 2023 року очолив Херсонську спеціалізовану прокуратуру у сфері оборони.

309
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено