шапран

Шапран Ігор Анатолійович

Посада: Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області
Рік Народження: 1983

Народився 22 вересня 1983 року в с. Долматівка Голопристанського району Херсонської області.

У 2007 році закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Агрономія» та здобув кваліфікацію агронома.

У липні 2007 року призначений провідним спеціалістом Херсонського міжрайонного відділу з контролю за використанням та охороною земель Управління з контролю за використанням та охороною земель у Херсонській області, потім – у м. Херсоні.

Протягом 2009 року обіймав посади головного спеціаліста відділу планування, аналізу та здійснення інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Херсонської області, головного спеціаліста сектору звернень громадян та адміністративного провадження та головного спеціаліста Центрального регіонального сектору здійснення державного контролю за використанням і охороною земель Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель у Херсонській області.

У 2010 році працював головним державним інспектором Відділу Державного контролю за додержанням земельного законодавства Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області, згодом – начальником Відділу державного контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему у м. Херсоні.

Від початку 2011 року – начальник відділу державного контролю за додержанням земельного законодавства Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області.

З вересня 2011 по червень 2012 року працював начальником Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області. Згодом – очолював відділ державного контролю за використанням та охороною земель Управління контролю за використанням та охороною земель Держсільгоспінспекції у Херсонській області.

Липень – листопад 2012 року – головний спеціаліст Відділу землеустрою, моніторингу та охорони земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області.

З листопада – працював начальником відділу Держземагентства у Білозерському районі Херсонської області.

У 2012 році нагороджений Почесною грамотою Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

У 2012 році закінчив Інститут післядипломної освіти Харківського національного університету за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», здобув кваліфікацію інженера-землевпорядника.

З червня 2013 року по квітень 2015 – начальник Управління Держземагентства у м. Херсоні.

З квітня 2015 року – в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

З листопада 2016 року – начальник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

У січні 2017 року заявляв про побиття учасниками АТО.

У 2018 році був причетний до виведення з міської власності земельних ділянок, які потім отримали структури Петра Порошенка.

У червні 2018 року звільнений з посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

У 2019 році брав участь у конкурсі на посаду керівника начальника Державної екологічної інспекції у Херсонській області , який програв і довго судився.

У грудні 2022 року призначений перший заступником начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

В той же день став в.о. начальника управління.

90
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено