шапран

Шапран Ігор Анатолійович

Посада: Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області
Рік Народження: 1983

Народився 22 вересня 1983 року в с. Долматівка Голопристанського району Херсонської області.

У 2007 році закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Агрономія» та здобув кваліфікацію агронома.

У липні 2007 року призначений провідним спеціалістом Херсонського міжрайонного відділу з контролю за використанням та охороною земель Управління з контролю за використанням та охороною земель у Херсонській області, потім – у м. Херсоні.

Протягом 2009 року обіймав посади головного спеціаліста відділу планування, аналізу та здійснення інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Херсонської області, головного спеціаліста сектору звернень громадян та адміністративного провадження та головного спеціаліста Центрального регіонального сектору здійснення державного контролю за використанням і охороною земель Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель у Херсонській області.

У 2010 році працював головним державним інспектором Відділу Державного контролю за додержанням земельного законодавства Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області, згодом – начальником Відділу державного контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему у м. Херсоні.

Від початку 2011 року – начальник відділу державного контролю за додержанням земельного законодавства Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області.

З вересня 2011 по червень 2012 року працював начальником Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області. Згодом – очолював відділ державного контролю за використанням та охороною земель Управління контролю за використанням та охороною земель Держсільгоспінспекції у Херсонській області.

Липень – листопад 2012 року – головний спеціаліст Відділу землеустрою, моніторингу та охорони земель Головного управління Держкомзему у Херсонській області.

З листопада – працював начальником відділу Держземагентства у Білозерському районі Херсонської області.

У 2012 році нагороджений Почесною грамотою Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

У 2012 році закінчив Інститут післядипломної освіти Харківського національного університету за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», здобув кваліфікацію інженера-землевпорядника.

З червня 2013 року по квітень 2015 – начальник Управління Держземагентства у м. Херсоні.

З квітня 2015 року – в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

З листопада 2016 року – начальник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

У січні 2017 року заявляв про побиття учасниками АТО.

У 2018 році був причетний до виведення з міської власності земельних ділянок, які потім отримали структури Петра Порошенка.

У червні 2018 року звільнений з посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

У 2019 році брав участь у конкурсі на посаду керівника начальника Державної екологічної інспекції у Херсонській області , який програв і довго судився.

У грудні 2022 року призначений перший заступником начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

В той же день став в.о. начальника управління.

8
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено

Теґи

Бадалян Арсен Агасійович Балан Віталій Вікторович Баткалов Олексій Вікторович Берислав Бєлік Сергій Якович Вєйшторт Борис Гасаненко Тетяна Василівна Гондарєва Галина Вікторівна Гриценко Сергій Миколайович Депутат Херсонської обласної ради Клим Ігор Вікторович Колмиков Сергій Васильович Лагута Геннадій Левківська Марія Максименко Сергій Іванович Малицька Алла Павлівна Матвієць Олена Леонідівна Матусевич Оксана Сергіївна Медведєв Андрій Романович Мелконян Деренік Меснікович Мкртчян Тігран Самвелович Недялков Геннадій Георгійович Опанащенко Михайло Володимирович Осауленко Ігор Михайлович Пастух Ігор Олександрович Пастух Оксана Петров Олексій Валерійович Пляс Євген Володимирович Рибалка Дмитро Іванович Салабай Роман Іванович Херсон Черемісіна Юлія Вікторівна Шапран Ігор Анатолійович Штанько Віталій Миколайович військова адміністрація гімназія депутат депутатка директор освіта почесний громадянин райрада семенчев школа єс
Є додаткова інформація?

Напишіть нам на пошту [email protected]