Сіпко Юлія Олегівна

Посада: Депутатка окупаційної Херсонської обласної думи
Рік Народження: 1976

Народилася 6 березня 1976 року в місті Херсоні.

Закінчила Новокаховську середню школу №8 і Херсонський державний аграрно-економічний університет.

Станом на квітень 2018 року Юлія Сіпко працювала на посаді методистки Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У 2018 році, 24 жовтня, призначена завідувачкою лабораторією з питань удосконалення підготовки кадрів державної служби та місцевого самоврядування Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Після повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України, Юлія Сіпко добровільно перейшла на бік російських окупантів і почала працювати на створеному окупаційною владою телеканалі «Таврія».

Працювала «журналісткою», потім стала програмним директором. Була авторкою пропагандистських новинних сюжетів. Брала інтерв’ю у керівника окупаційної адміністрації Херсонської області Володимира Сальдо. Активно поширювала наративи російської пропаганди та неправдиву інформацію.

В червні 2023 року СБУ повідомила Юлії Сіпко про підозру в інформаційній діяльності на користь країні-агресору.

У червні 2023 року стало відомо про те, що Юлія Сіпко братиме участь в так званому попередньому голосуванні, влаштованому партією «Єдина Росія».

За результатами цього голосування Юлія Сіпко стала одним з лідерів, набравши 3516 голосів. Її висунули кандидаткою від «Єдиної Росії».

У вересні 2023 року за результатами проведених на окупованій частині Херсонської області російських псевдовиборів Юлія Сипко стала депутаткою створеної російськими окупантами Херсонської обласної думи.

У листопаді 2023 року СБУ повідомила Юлії Сіпко про нову підозру. Їй інкримінували колабораціонізм, виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікацію її учасників.46
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено