Терських Олена Олександрівна

Посада: Глава окупаційної адміністрації Генічеського округу
Рік Народження: 1983

Народилася 29 листопада 1983 року в селі Любимівка Каховського району.

У 2020 році невдало балотувалась на посаду Генічеського міського голови від партії «Європейська Солідарність». Посіла п‘яте місце за кількістю голосів На той час була керівницею відділу зі змінених питань та землеустрою виконавчого комітету Генічеської ради.

У 2020 році Олену Терських обрано депутаткою Генічеської міської ради від партії «Європейська Солідарність».

У 2022 році невдовзі після окупації Генічеська російськими військовими пішла на співпрацю з загарбниками, очоливши окупаційний «пенсійний фонд». Тоді Олена Терських ховалася за псевдонімом «Галіна Воронова».

У серпні 2022 року стало відомо, що для Терських окупанти знайшли нову посаду: вона очолила генічеське «управляння освіти».

З осені 2022 року Олена Терських очолила окупаційну адміністрацію Генічеського району. Вона майже одразу після призначення видала розпорядження про заборону діяльності підприємств, які відмовляються використовувати російські рублі.

У серпні 2022 року СБУ оголосила Олені Терських підозру в колабораційній діяльності, досудове розслідування вже завершене.

У червні 2023 року стало відомо про те, що Олена Терських братиме участь в так званому попередньому голосуванні, влаштованому партією «Єдина Росія». За результатами цього голосування вона посіла друге місце з 4139 голосами.

У 2023 році Олена Терських за даними ЦВК РФ балотувалась на псевдовиборах від партії «Єдина Росія» на Херсонщині.

У вересні 2023 року за результатами проведених на окупованій частині Херсонської області російських псевдовиборів Олена Терських стала депутаткою створеної російськими окупантами Херсонської обласної думи.34
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено