Тимофєєв Руслан Сергійович

Посада: підприємець, інвестор, засновник венчур білдера CLUST, засновник і керівний партнер венчурного фонду Adventures Lab
Рік Народження: 1991

Тимофєєв Руслан Сергійович народився 3 червня 1991 року в Макіївці, Донецька область, Україна. 

Навчався в Харківському національному університеті ім. Я. Мудрого. У 2013 році Руслан Тимофєєв здобув освіту за спеціальністю «правознавство».

Почав працювати у 18 років, ще під час навчання. Стартував з «розкрутки» пабліків в соціальних мережах, завдяки чому здобув досвід в інтернет-маркетингу в момент його зародження.

У 2012 році разом з партнером заснував СРА-мережу Everad у ніші Health & Beauty. Там Руслан Тимофєєв відповідав за операційні процеси: маркетинг та залучення нової аудиторії. Бізнес швидко розвивався, здобув міжнародні нагороди та вийшов на ринки 45+ країн. В 2019 році Руслан Тимофєєв продав свою долю в Everad і продовжив підприємницьку діяльність як інвестор. 

У 2019 році Руслан Тимофєєв разом з партнером заснував венчурний фонд Adventures Lab. Наразі у портфелі Adventures Lab є такі стартапи, як Reface, Deckrobot, Salo, Onenotary, Narrativebi тощо, а загальна сума інвестицій у стартапи вже перевищила $15 млн.

У 2022 році Руслан Тимофєєв заснував венчур білдер CLUST з метою запускати й розвивати українські ІТ-бізнеси, залучати інвестиції до стартапів, а також виводити нові продукти на ринки Європи, Азії, Латинської Америки та США. 

У березні 2024 року венчур білдер CLUST заявив про співпрацю з українським брендом вітамінів і дієтичних добавок Perla Helsa. Компанія Руслана Тимофєєва допомагає бренду розвивати діяльність на ринку Польщі.

Руслан Тимофєєв також займається меценацтвом. У 2023 році він ініціював проєкт смартукриттів для студентів України — CLUST SPACE. Цей проєкт має на меті забезпечити безперервний і безпечний освітній процес під час війни. Перше смартукриття CLUST SPACE офіційно відкрито 25 січня 2024 року в книгосховищі Науково-технічної бібліотеки при КПІ ім. І. Сікорського в Києві. 

9
Можливі звʼязки
Можливі звʼязки не знайдено