бєлік

Бєлік Сергій Якович

Посада: Голова Лазурненької громади
Рік Народження: 1991

Народився 25 лютого 1991 року.

Брав участь в АТО.

У 2016 році обраний головою Лазурненської селищної ради як самовисуванець.

Входив в команду Владислава Мангера.

Влітку 2018 року Бєлік та підконтрольні йому депутати виділили ділянку одному з нападників на Катю Гандзюк Володимиру Васяновичу.

У протоколах допиту Сергія Торбіна, організатора нападу на Катю, він розповідає, що питання щодо виділення землі з селищною радою вирішував кримінальний авторитет Левін-Москал.

У 2019 році у кабінеті Бєліка проходив обшук у рамках кримінальної справи за фактом вбивства Каті Гандзюк. Правоохоронці шукали сліди допомоги з боку Бєліка другому підозрюваному – кримінальному авторитету Олексію Левіну (Москалу) у перереєстрації бази відпочинку.

У 2019 році щаручився підтримкою нардепа Олексія Ковальова.

У 2020 році оплачував з бюджету громади роботу адвокатів Владсилава Мангера.

У 2020 році Олексій Ковальов намагався добитися висування Бєліка на вибори голови селищної ради від партії Слуга народу, але в ситуацію втрутився тоді голова партії Олександр Корнієнко і Бєліка з партійних списків викреслили.

Але, це не завадило Сергію Бєліку восени 2020 року обратися головою селищної ради і продовжувати кошмарити бізнес, незаконо збирати гроші з туристів, та освоювати кошти з державного бюджету, які йшли за запитом Ковальова.

Поліція перевіряла, чи не підкумав Бєлік виборців, і ніяких доказів не знайшла.

У травні 2022 року стало відомо, що Бєлік пішов працювати на росіян.

У липні 2022 року йому повідомили про підозру у колабораціонізмі.

116
Можливі звʼязки