Криницький Євген Анатолійович

Посада: Ексочільник департаменту освіти, науки та молоді Херсонської ОДА
Рік Народження: 1985

Народився 12 листопада 1985 року у Каланчаку.

З 2003 по 2007 рік навчався в Інституті психології, історії та соціології Херсонського державного університету, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «фахівець з соціальної роботи».

В 2004 році став виконавчим директором молодіжної організації «Нова генерація».

В 2004 – 2005 роках займав посаду керівника секретаріату Херсонської обласної організації НДЛМ. Починаючи з 2006 року Голова цієї організації.

У 2006 році балотувався до Херсонської міської ради від НДП.

У 2008 році закінчив Харківський національний університет. Магістр соціології.

Працював у Херсонському інституті МАУП. Очолював кафедру гуманітарних дисциплін.

У 2013 році, будучи головою молодіжної ради при Херсонській ОДА, Криницький виступав на антимайдані та закликав молодь не брати участі в “політичних процесах”.

У 2015 році обраний депутатом Херсонської обласної ради від Блоку Петра Порошенка.

У цьому ж році Криницького призначили директором департаменту освіти, науки та молоді, не дивлячись на протести громадськості та відкритий лист Міністра освіти і науки до губернатора Херсонської області.

З посади директора департаменту його відсторонили у 2019 році. За словами тодішнього голови ОДА Юрія Гусєва, саме Криницький був винним у тому, що не зміг використати освітню субвенцію, через що 59 шкіл залишилися без нових меблів обладнання.

У 2020 році балотувався до Херсонської обласної ради від Удару.

Засновник та керівник Херсонської обласної молодіжної ГО “Фундація сприяння громадянської активності”, керівник відокремленого підрозділу ГО “Українська федерація учнівського спорту” у Херсонській області, а також Херсонської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді.

У травні 2022 Євгена Криницького викрали російські окупанти. 

105
Можливі звʼязки