Владислав Мангер народився у Києві 27 квітня 1970 року.
У 1985 – 1989 роках вчився у Херсонському морехідному училищі імені лейтенанта Шмідта.
У 1994 – 1998 роках він працював комерційним директором херсонської фірми “Альянс”.
У 1998 – 1999 роках працював директором приватного торгово-промислового підприємства “Віендта” у Херсоні.
У 1999 – 2001 роках працював виконавчим директором ПФ “Матіас”.
У 2001 – 2003 роках працював начальником дільниці на “Херсоннафтопродукті”.
У 2003 – 2006 роках працював заступником і директором фірми “А. В.”.
У 2006 році пішов працювати в податкові органи Криму.
У 2007 році його призначили начальником Державної податкової інспекції у місті Херсоні.
У 2010 році Мангера понизили до заступника начальника а пізніше звільнили. Він називав це політичним переслідуванням режиму Януковича.
У 2012 році працював 1-м заступником начальника Державної інспекції сільського господарства у Херсонській області.
У тому ж році Владислав Мангер працював помічником тодішнього нардепа Олексія Журавка, який згодом став проросійським колаборантом. Пізніше пояснив, що методом політичної корупції хотів призначитися на нову посаду без конкурсу.
Пізніше був помічником Володимира Сальдо.
У 2012 – 2013 роках він працював директором ДП “Водексплуатація” Державного агентства водних ресурсів України.
У 2013 році Мангер став начальником відділу охорони праці та пожежної безпеки управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Державної інспекції сільського господарства в Херсонській області.
У 2014 році Владислав Мангер балотувався у Верховну Раду по округу №182 як самовисуванець.
У 2013 – 2015 році він працював начальником Державної інспекції сільського господарства в Одеській області.
Влітку 2015 року став членом ВО “Батьківщина”. Через це партію покинули діючий мер Херсона Володимир Миколаєнко та його команда.
У 2015 році Мангер балотувався у мери Херсона та міськраду від ВО “Батьківщина”. Вибори програв, посівши у першлму турі 3 місце. Але Володимир Сальдо, який посів дурге місце від участі у виборах відмовився і в другий тур вийшли Мангер і Володимир Миколаєнко. В другому турі набрав втричі менше голосів за діючого мера і не став депутатом обласної ради. Пізніше вдалося посунути список за рахунок виходу одного з депутатів і Мангер став депутатом Херсонської облради.
У 2015 – 2016 роках він працював директором фірми “Екозерно”.
У 2016 році Мангер, шляхом скупки голосів та інтриг, став головою Херсонської обласної ради.
На цій посаді сформував більшість з лояльних депутатів. До 2017 року мав серйозні конфлікти із президентською парією БПП, лае шляхом домовленностей із дружиною губернатора Мариною Гордєєвою, за посередництва Миколи Баграєва, їм вдалося укласти мирову.
З цього часу і весни 2019 року, як писала піарщиця Мангера, стояли “спина до спини”.
У 2023 році в суді Гордєєв свідчив, що, після обшуків на елеваторі Мангера, декількох кримінальних справ за фактом уходу від податків, останній прийшов до нього і заявив: “Хлопці, досить. Я готовий співпрацювати, дайте мені працювати”.
За словами Гордєєва, Мангер навіть казав, що готовий вийти зі складу ВО “Батьківщина” та вступити у провладний Блок Петра Порошенка.
У 2018 році в команді Мангера зʼявився кримінальний елемент Олексій Левін (Москал). В цей же час команда Мангера почала підминати під себе кримінальний бізнес – підпали та рубання лісу.
Навесні 2018 року сталася велика лісова пожежа, орагнізаторами якої вважалися люди з команди Мангера. Відразу після пожежі депутат облради Микола Ставицький пішов служити в армію, хоча до того збирався робити політичну карʼєру. Вважається, що таким чином його сховали від правоохоронців, які вийшли на слід Ставицього та його людей у цій справі. Восени 2018 року з судового реєстру видалили всі ухвали по справам підпалу лісу, де фігурували колишні АТОшники, які надавали послуги Мангеру та його людям.
Є обвинуваченим по справі про смертельний напад на херсонську активістку і чиновницю Катерину Гандзюк.
Влітку 2018 року Катерина Гандзюк звинувачувала Владислава Мангера та інших представників обласної влади у причетності до вирубки лісів на Херсонщині.
Також Катерина Гандзюк називала Мангера ставлеником криміналу.
28 січня 2019 року Віктор Гандзюк звинуватив Мангера, Горжєєва і Рищука у замовленні вбивства його доньки.
11 лютого 2019 року Генеральна прокуратура вручила йому підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк.
Вночі 15 лютого суд обрав Мангеру запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави. Пізніше його адвокат вніс за нього заставу і голова Херсонської облради вийшов на волю.
4 березня 2019 року Шевченківський райсуд Києва (суддя М. Головчак) відмовився задовольнити клопотання прокурора Каліти й ухвалив відмовити в продовженні строку дії покладених на Владислава Мангера зобов’язань.
Мангер повернувся на роботу і виконував функції голови облради до літа 2020 року.
Але лісові пожежі на Херсонщині припинилися.
12 червня 2020 року Печерський районний суд Києва схвалив примусовий привід Мангера до суду для обрання йому запобіжного заходу. Його планували взяти під варту за тиск на свідків.
Мангер сховався до лікарні, і прикривався мітингом з чиновників та титушок.
16 червня Мангера забрали з лікарні у Херсоні, щоб він узяв участь на суді в Києві.
В районі 7 ранку 16 червня на виконання суду співробітники СБУ затримали Мангера. 19 червня суд заарештував його до 28 липня без права на внесення застави. Це рішення винесла Суддя Печерського Києва Тетяна Ільєва.
14 липня суд продовжив тримання Мангера під вартою до 11 вересня. 28 липня 2020 року до суду було направлено обвинувачувальний акт щодо Мангера і Олексія Левіна.
У січні 2021 року відомий боксер Володимир Вірчис вимагав аби Мангер повернув йому борги.
На наступний день Вірчиса знайшли повішеним у Києві. Поліція підозрює, що Мангер міг бути причетним до доведення його до самогубства.
5 липня 2021 року адвокат Мангера заявив, що Верховний суд постановив визнати його справу «політичною», розглянувши позов адвокатів. Але після дослідження цих даних ініціативою «Хто замовив Катю Гандзюк?», виявилося, що інформація була недійсною, адже у постанові Верховного суду від 2 липня не згадувалося про «політичну справу».
В березні 2022 року просив президента випустити його і дати змогу вступити до ЗСУ, але Зеленський йому відмовив. Вважається, що існував ризик втечі Мангера на окуповану Херсонщину.
У травні 2023 року в Дніпровському суді міста Києва закінчили слухати справу про напада на Катерину Гандзюк і суддя пішла до нарадчої кімнати, пообіцявши оголосоити вирок після 20 червня.
26 червня 2023 року засуджений на 10 років позбавлення волі.