микитюк

Микитюк Денис Миколайович

Посада: Депутат Херсонської обласної ради
Рік Народження: 1990

Народився у 1990 році.

Здобував освіту у Херсонському національному технічному університеті та Придніпровській державній академії будівництва та архітектури.

Із липня по серпень 2018 рокуперебував на посаді начальника відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату Чаплинської РДА.

З вересня 2018 по березень 2019 року – на посаді начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій тієї ж Чаплинської РДА.

У 2019 році Микитюк очолив управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області. Причому, певні факти дозволяють говорити про його “протягнення” на посаду.

Так, на цю посаду конкурс проводили у липня 2019 року, і Денис Микитюк брав у ньому участь – однак не переміг.
Тому переможця просто не призначили, а оголосили новий конкурс, переможцем якого і став Микитюк.

Микитюка називали людиною Сергія Циклінського – екскерівника управління Держархбудінспекції у Херсонській області, якого у листопаді 2018 року затримали на хабарі. Однак керівництво ДАБІ в особі Сергія Кудрявцева щодо останнього ніяких дій не виконало: дисциплінарне провадження не ініційоване, службове розслідування не проводилось, Циклінський з посади не був відсторонений.

У березні 2019 року був призначений новий голова ДАБІ, і Циклінський, розуміючи, що прикривати його більше не будуть, очевидно, вирішив підготувати собі наступника.

Ним і став Денис Микитюк, якого Циклінський погодив із Карлом Стуреном.

У 2020 році Микитюка обрано депутатом Херсонської обласної ради від ОПЗЖ.

У 2022 році із його декларації стало відомо, що депутат з родиною нічого не має свого – гроші подаровані родиною, а будинки і машини належать родичам.

41
Можливі звʼязки

Теґи

Ільмієв Вадим Вікторович Ільїна Валентина Олексіївна Анедченко Світлана Анатоліївна Баткалов Олексій Вікторович Брусенський Валерій Павлович Ганжа Володимир Володимирович Гасаненко Тетяна Василівна Гриценко Сергій Миколайович Дебелий Віктор Олексійович Дудар Ігор Михайлович Житченко Ігор Володимирович Карунос Сергій Андрійович Кобець Олександр Юрійович Колмиков Сергій Васильович Корнієнко Наталія Володимирівна Костюк Людмила Степанівна Лапицький Андрій Анатолійович Мигальова Вікторія Григорівна Микитюк Денис Миколайович Миколаєнко Нікітін Віталій Сергійович Орєхов Сергій Олексійович Острівний Ігор Миколайович Петроченко Сергій Олександрович Пономаренко Раїса Миколаївна Поперечнюк Інна Підгородецький Ігор Михайлович Рассадіна Юлія Миколаївна Рибачок Сергій Анатолійович Романій Михайло Дмитрович Салтиков Валерій Миколайович Самойленко Іван Дмитрович Спотар-Браілова Олена Петрівна Стельмашенко Юрій Олександрович Ткаченко Павло Павлович Херсон Херсонської міської стоматологічної поліклініки Черевко Сергій Миколайович Шаповалов Олександр Миколайович вадим чабан військова адміністрація курнаков призначення романенко каховка хктс
Є додаткова інформація?

Напишіть нам на пошту [email protected]