микитюк

Микитюк Денис Миколайович

Посада: Депутат Херсонської обласної ради
Рік Народження: 1990

Народився у 1990 році.

Здобував освіту у Херсонському національному технічному університеті та Придніпровській державній академії будівництва та архітектури.

Із липня по серпень 2018 рокуперебував на посаді начальника відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату Чаплинської РДА.

З вересня 2018 по березень 2019 року – на посаді начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій тієї ж Чаплинської РДА.

У 2019 році Микитюк очолив управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області. Причому, певні факти дозволяють говорити про його “протягнення” на посаду.

Так, на цю посаду конкурс проводили у липня 2019 року, і Денис Микитюк брав у ньому участь – однак не переміг.
Тому переможця просто не призначили, а оголосили новий конкурс, переможцем якого і став Микитюк.

Микитюка називали людиною Сергія Циклінського – екскерівника управління Держархбудінспекції у Херсонській області, якого у листопаді 2018 року затримали на хабарі. Однак керівництво ДАБІ в особі Сергія Кудрявцева щодо останнього ніяких дій не виконало: дисциплінарне провадження не ініційоване, службове розслідування не проводилось, Циклінський з посади не був відсторонений.

У березні 2019 року був призначений новий голова ДАБІ, і Циклінський, розуміючи, що прикривати його більше не будуть, очевидно, вирішив підготувати собі наступника.

Ним і став Денис Микитюк, якого Циклінський погодив із Карлом Стуреном.

У 2020 році Микитюка обрано депутатом Херсонської обласної ради від ОПЗЖ.

У 2022 році із його декларації стало відомо, що депутат з родиною нічого не має свого – гроші подаровані родиною, а будинки і машини належать родичам.

218
Можливі звʼязки