Стельмашенко Юрій Олександрович

Посада: Депутат Херсонської міської ради
Рік Народження: 1991

Народився 21 червня 1991 року.

Освіта вища.

У 2010 році заснував ТОВ “Ексімус”, яке займалося торгівлею

У 2012-2014 роках був помічником народного депутата Володимира Сальдо  на громадських засадах.

До 2013 року працював заступником директора КП Гарантія. З квітня по червень 2014 року очолював це КП.

У 2014-2019 роках був помічником народного депутата Віталія Чепиноги.

У серпні 2014 року разом з адвокатом Брієм Скрицьким та пенсіонером МВС Андрієм Ткаченком щаснував ГО В єдності сила.

У 2015 році сьав членом ради територіальної організації політичної партії “Опозиційний блок” в місті Херсоні. Одночасно очолював територіальну організацію політичної партії Опозиційний блок в Дніпровському районі міста Херсона.

У 2015 році балотувався до Херсонської обласної та міської ради від партії “Опозиційний блок”. Не пройшов. На момент виборів був директором ТОВ “Теплоактив”.

Того ж року був обраний депутатом до Дніпровської районної у місті Херсон ради від “Опозиційного блоку”.

У 2016 році був заступником директора департамента зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської ОДА.

У 2019 році, разом з Денсиом Микитюком та Сергієм Циклінським  став співзасновником ТОВ “Техас.” Всі троє засновників вважаються людьми Карла Стурена.

У 2020 році обраний депутатом Херсонської міської ради від ОПЗЖ. Балотувався до обласної ради. Не був обраний. На момент виборів був директором з безпеки, звʼязків з громадськістю та державними органами у ТОВ “Віндкрафт Каланчак”, що належить Карлу Стурену.

Стурен є політичним покровителем Стельмашенка.

У 2021 році – в.о. заступника мера Херсона Ігоря Колихаєва. У грудні пішов з посади за власним бажанням. Займався у міськраді питаннями доріг та громадського транспорту.

Навесні 2022 року він мобілізувався до ЗСУ. Служив водієм.

У листопаді 2022  року став радником голови Херсонської обласної військової адміністрації. Вважається, що його призначення пролобіював Карл Стурен.

80
Можливі звʼязки

Теґи

Ільмієв Вадим Вікторович Ільїна Валентина Олексіївна Анедченко Світлана Анатоліївна Баткалов Олексій Вікторович Брусенський Валерій Павлович Ганжа Володимир Володимирович Гасаненко Тетяна Василівна Гриценко Сергій Миколайович Дебелий Віктор Олексійович Дудар Ігор Михайлович Житченко Ігор Володимирович Карунос Сергій Андрійович Кобець Олександр Юрійович Колмиков Сергій Васильович Корнієнко Наталія Володимирівна Костюк Людмила Степанівна Лапицький Андрій Анатолійович Мигальова Вікторія Григорівна Микитюк Денис Миколайович Миколаєнко Нікітін Віталій Сергійович Орєхов Сергій Олексійович Острівний Ігор Миколайович Петроченко Сергій Олександрович Пономаренко Раїса Миколаївна Поперечнюк Інна Підгородецький Ігор Михайлович Рассадіна Юлія Миколаївна Рибачок Сергій Анатолійович Романій Михайло Дмитрович Салтиков Валерій Миколайович Самойленко Іван Дмитрович Спотар-Браілова Олена Петрівна Стельмашенко Юрій Олександрович Ткаченко Павло Павлович Херсон Херсонської міської стоматологічної поліклініки Черевко Сергій Миколайович Шаповалов Олександр Миколайович вадим чабан військова адміністрація курнаков призначення романенко каховка хктс
Є додаткова інформація?

Напишіть нам на пошту [email protected]