циганок

Циганок Сергій Васильович

Посада: Експрокурор, ексзаступник мера Херсона
Рік Народження: 1983

Народився 5 липня 1983 року.

В середині 00-х очолював Горностаївську районну організацію політичної партії “Слов’янський народно-патріотичний союз”. Пізніше носила назву “Партія політики Путіна.

Батько Сергія багато років працював в комапніях Ірини Барах, яка є дружиною Анатолія Матіоса.Вважається, що саме Матіос, який у 2000-х працював на Херсонщині, посприяв карʼярі Сергія Циганка у прокуратурі.

У 2012 році був призначений прокурором Цюрупинського району.

Працював заступником прокурора Комсомольского района, Херсона.

У 2014 році працював прокурором Херсона.

У 2015-2016 роках був зареєстрований як ФОП у Горностаєвці.

У 2015 році став заступником прокурора Херсонської області.

У 2016 році на хабарі було затримано прокурора Прохоренка, який отримував 40 тисяч доларів за закриття справ проти турецьких бізнесменів. Того ж дня у Сергія Циганка у кабінеті провели обшуки.

Справа вела НАБУ а наведення на Циганка давав тодішній нардеп Микола Паламарчук. Він довгий час не міг порозумітися з Циганком.

Але після справи Прохоренка, яка, до речі, закінчилася смішним штрафом у 25 тис. грн., Циганок почав прислухатися до Паламарчука. Це стало зрозуміло, коли журналісти Слідства Інфо отримали доступ до трафіків одного з фігурантів справи про вбивство Каті Гандзюк. Виявилось, що Ігор Павловський тісно взаємодіяв із заступниками обласного прокурора. У тому числі й із Циганком.

І саме Циганок, за словами журналістів, у серпні 2018 року ставив візу на фальшивій підозру стрілочнику Новікову.

Звільнився у 2019 році з органів прокуратури. Перед звільненням Циганка стало відомо, що його батько став власником апартаментів у захопленому рейдерським шляхом пансіонаті Петровець. Там же отримали нерухомість багато силовиків області.

У грудні 2020 року став помічником мера Херсона Ігоря Колихаєва.

У червні 2021 року зайняв крісло директора Департаменту правової політики та якості та став в.о. заступника мера. Відповідав за гуманітарні питання.

Майже відразу потрапив у скандал із дитячим харчуванням.

Наприкінці лютого 2022 року брав участь в евакуації мешканців Антонівки, яка знаходмоася під обстрілами.

Звільнився наприкінці квітня 2022 року. Пізніше виїхав з окупованого Херсона.

5 вересня 2023 року повідомлялось про його призначенням заступником начальника управління Держрибагентства в Одеській області.

У жовтні 2023 року призначений  тимчасово виконуючим обов’язки начальника управління.

446
Можливі звʼязки