бєлобров

Бєлобров Віталій Ігорович

Посада: Депутат Херсонської міської ради
Рік Народження: 1983

Народився у 1983 році у Херсоні.

У 2008 – 2009 роках працював фінансовим консультантом ТОВ «ТАС-Фінанс».

У 2010 – 2011 роках був директором Херсонської філії ДАК «Національна мережа аукціонних центрів.

У 2010 році Віталій Бєлобров балотувався до Херсонської міської ради від партії “Єдиний центр”.

У 2011 році закінчив Херсонський державний аграрний університет, інженер-гідротехнік, бакалавр.

У 2014 році Віталій Бєлобров  став співзасновником громадської організації «Об’єднання МИ-Херсонці», а пізніше – Бізнес асоціації «МИ-Херсонці».

У 2015 році намагався потрапити до списків ВО Самопоміч, але безуспішно.

У 2016 році став співзасновником Urban CAD – креативного простору на території Херсонського машзаводу.

У 2018 році закінчив Херсонський державний університет, магістр бізнес-адміністрування.

Кримінальна справа по “піраміді”

У 2013 році Хортицький районний суд м. Запоріжжя почав розгляд справи за фактом шахрайства, в якій Віталій Бєлобров проходив як один з підозрюваних.

Справу почалу слухати тільки у 2015 році по суті. Вона стосувалася компанії, яка обманим шляхом збирала кошти з  довірливих громадін під виглядом інвестицій. Віталій Білобров працював в ній менеджером.

З метою масового залучення громадян до участі у «фінансовій піраміді» та заволодіння шахрайським шляхом їх грошима, спільники приступили до вчинення дій, спрямованих на юридичне створення фіктивної організації, яка нібито займається некомерційною благодійною діяльністю, названої ними «Благодійний фонд «Прогрес».

Під виглядом проведення інформаційних семінарів та лекцій, спільники збирали кошти на рахунок фонду.

Співучасники злочинної спільноти використовували принцип «фінансової піраміди», суть якої полягала в тому, що особі для участі в «фонді» пропонувалося зробити внесок у розмірі 2500 доларів США і, отримавши статус «партнера», запрошувати нових осіб, які бажають здійснити подібний платіж, в результаті чого, за рахунок внесків перших двох запрошених, ця особа отримувала по 300 доларів США з кожного приведеного ним, за рахунок внесків третіх і наступних осіб – по 900 доларів США з кожного «партнера», якого приведуть в систему нові члени структури, яких призведе третій і т.д.

Із грошових коштів, сума, еквівалентна 200 доларам США, присвоювалась членами організації, які виконують ролі «маркетинг-менеджерів», а з суми, еквівалентної 1100 доларам США, згідно з планом, незначна частина під виглядом «благодійної допомоги» надходила на розрахунковий рахунок БФ «Прогрес», а більша частина присвоювалась керівниками та організаторами злочинної організації.

З метою створення у потерпілих впевненості про вигідність внесення грошових коштів в БФ «Прогрес», організатори та керівники злочинної організації, розробили такі форми впливу на них, в яких використовувалися психологічні технології впливу (маніпуляцій свідомістю), засновані на застосуванні спеціальних прийомів побудови тексту, ведення комунікації, впливу на підсвідомість різних поз, жестів, одягу, інтонації, ритму, що послаблюють або повністю вимикають самоконтроль, самоаналіз і дають можливість змінювати поведінку людини.

Суд тривав сім років і закінчився нічим.

15 червня 2020 року Бєлоброва, та його колег звільнено від кримінальної відповідальності за обвинуваченням за ч. 4 ст. 190, ч.1 ст. 255 КК України за обвинувальним актом у кримінальному провадженні № 12013080000000125 від 31.07.2013 року на підставі ст. 49 КК України у зв`язку із закінченням строків давності, кримінальне провадженням № 12013080000000125, внесене до ЄДРД 31.07. 2013 року, закрито.

Політична карʼєра

Восени 2020 року Віталія Бєлоброва було обрано депутатом міської ради від партії Ігоря Колихаєва Нам тут жити.

У березні 2021 року Ігор Колихаєв призначив Віталія Бєлоброва своїм радником на громадських засадах.

У червні 2021 року за ініціативи Бєлоброва було створено КУ “Інститут розвитку громади”

У вересні того ж року Ігор Колихаєв призначив дружину депутата Бєлоброва Світлану Береш директоркою цієї установи.

У листопаді 2022 року стало відомо, що Віталія Бєлоброва планують призначити директором Управління “Офіс інвестицій та розвитку експорту” Херсонської ОВА.

У квітні 2023 року призначиний заступником начальника Херсонської МВА.

648
Можливі звʼязки