Співакіна Ольга Володимирівна

Посада: Депутатка Херсонської міської ради
Рік Народження: 1983

Народилася у Херсоні. Закінчила Херсонський національний технічний університет.

У 2005 стала співзасновницею ГО “Херсонський молодіжний парламент”. Працювала у штабі Народної партії Литвина.

З 2007 по 2012 рік  працювала помічником на громадських засадах народного депутата від “Блока Литвина” Головченко Ігора Борисовича.

У 2010 заочно навчалася за спеціальністю “регіональне управління” у Навчально-науковому інституті публічної служби та управління (ОРІДУ НАДУ при Президентові України).

У 2012 році стала очільницею первинного осередку №49 Суворовської районної організації “Партії Регіонів”.

У 2012 році стала співзасновницею ТОВ Віалор, яке здавало в оренду нерухомість.

До 2014 року очолювала Херсонську комунальну газету “Херсонський вісник”. За її керівництва газетою у депутатів міської ради тодішнього скликання виникало багато питань до роботи “Херсонського вісника”. Також видання було помічене у публікації замовних матеріалів. Останні стали предметом судових позовів.

Редакція «Херсонського вісника» була визнана винною у завданні шкоди діловій репутації рекламних фірм, про яких йшла мова в надрукованій “джинсі” та зобо’язана сплатити 25 тисяч гривень за моральну шкоду, нанесену фігурантам замовного матеріалу.

У 2012-2014 роках була помічницею колаборанта, гауляйтера Херсонщини, а тоді – нардепа від Партії регіонів Володимира Сальдо. Висловлювалася на підтримку “диктаторських законів” від 16 січня.

У 2019 була членом окружної виборчої комісії від партії “Народний фронт”

У 2020 році обрана до Херсонської міської ради від забороненої зараз партії “Блок Володимира Сальдо”.  Входить до складу постійної комісії міської ради з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

Очолює координаційний комітет громадського бюджету в Херсоні.

Під час повномасштабного вторгнення робила спроби виправдати свого шефа Володимира Сальдо – у березні на її сторінці у соцмережах з’явився пост, де Співакіна писала, що “Сальдо змусили взяти участь у колабораціоністському русі”.

Про це Співакіній начебто повідомив сам ексмер Херсона.

13
Можливі звʼязки

Теґи

Бадалян Арсен Агасійович Балан Віталій Вікторович Баткалов Олексій Вікторович Берислав Бєлік Сергій Якович Вєйшторт Борис Гасаненко Тетяна Василівна Гондарєва Галина Вікторівна Гриценко Сергій Миколайович Депутат Херсонської обласної ради Клим Ігор Вікторович Колмиков Сергій Васильович Лагута Геннадій Левківська Марія Максименко Сергій Іванович Малицька Алла Павлівна Матвієць Олена Леонідівна Матусевич Оксана Сергіївна Медведєв Андрій Романович Мелконян Деренік Меснікович Мкртчян Тігран Самвелович Недялков Геннадій Георгійович Опанащенко Михайло Володимирович Осауленко Ігор Михайлович Пастух Ігор Олександрович Пастух Оксана Петров Олексій Валерійович Пляс Євген Володимирович Рибалка Дмитро Іванович Салабай Роман Іванович Херсон Черемісіна Юлія Вікторівна Шапран Ігор Анатолійович Штанько Віталій Миколайович військова адміністрація гімназія депутат депутатка директор освіта почесний громадянин райрада семенчев школа єс
Є додаткова інформація?

Напишіть нам на пошту [email protected]