Співакіна Ольга Володимирівна

Посада: Депутатка Херсонської міської ради
Рік Народження: 1983

Народилася у Херсоні. Закінчила Херсонський національний технічний університет.

У 2005 стала співзасновницею ГО “Херсонський молодіжний парламент”. Працювала у штабі Народної партії Литвина.

З 2007 по 2012 рік  працювала помічником на громадських засадах народного депутата від “Блока Литвина” Головченко Ігора Борисовича.

У 2010 заочно навчалася за спеціальністю “регіональне управління” у Навчально-науковому інституті публічної служби та управління (ОРІДУ НАДУ при Президентові України).

У 2012 році стала очільницею первинного осередку №49 Суворовської районної організації “Партії Регіонів”.

У 2012 році стала співзасновницею ТОВ Віалор, яке здавало в оренду нерухомість.

До 2014 року очолювала Херсонську комунальну газету “Херсонський вісник”. За її керівництва газетою у депутатів міської ради тодішнього скликання виникало багато питань до роботи “Херсонського вісника”. Також видання було помічене у публікації замовних матеріалів. Останні стали предметом судових позовів.

Редакція «Херсонського вісника» була визнана винною у завданні шкоди діловій репутації рекламних фірм, про яких йшла мова в надрукованій “джинсі” та зобо’язана сплатити 25 тисяч гривень за моральну шкоду, нанесену фігурантам замовного матеріалу.

У 2012-2014 роках була помічницею колаборанта, гауляйтера Херсонщини, а тоді – нардепа від Партії регіонів Володимира Сальдо. Висловлювалася на підтримку “диктаторських законів” від 16 січня.

У 2019 була членом окружної виборчої комісії від партії “Народний фронт”

У 2020 році обрана до Херсонської міської ради від забороненої зараз партії “Блок Володимира Сальдо”.  Входить до складу постійної комісії міської ради з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

Очолює координаційний комітет громадського бюджету в Херсоні.

Під час повномасштабного вторгнення робила спроби виправдати свого шефа Володимира Сальдо – у березні на її сторінці у соцмережах з’явився пост, де Співакіна писала, що “Сальдо змусили взяти участь у колабораціоністському русі”.

Про це Співакіній начебто повідомив сам ексмер Херсона.

118
Можливі звʼязки