Прокудін Олександр Сергійович

Рік Народження: 1983

Народився 22 липня 1983 року в Миколаєві.

У 2000 році закінчив школу № 3 м. Миколаєва і вступив до Херсонського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ.

Працював в слідчій службі і в відділі професійної підготовки Управління кадрового забезпечення.

Багато років очолював Управління кадрового забезпечення УМВС України в Херсонській області.

З листопада 2015 року – заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

З вересня 2019 р. – начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Має спеціальне звання «полковник».

На цю посаду він потрапив через близкість до очільника МВС Ігоря Клименка, який теж був свого часу “кадровиком”. Він і “підтягнув” колегу в команду.

Політичним прикриттям Прокудіна був нардеп, а пізніше і мер Херсона Ігор Колихаєв, який був близьким до Арсена Авакова.

У 2021 році Олександра Прокудіна на півтора місяці відстороняли від керівництва ГУ Нацполіції в Херсонській області. Відсторонення збіглося з проміжними виборами народного депутата на окрузі № 184.

Прокудін, на думку політтехнологів Сергія Козиря, який балотувався по округу, міг допомагати їх опоненту геннадію Лагуті, якого висунув  Колихаєв. Тож на рівні Офісу Президента було ухвалено рішення про відсторонення Прокудіна на час виборів.

У лютому 2022 року прокудіна перевели в МВС.

Працював т.в.о начальника Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України.

7 лютого 2023 року Кабмін погодив його кандидатуру на посаду голови Херсонської ОВА. В той же день Президент призначив його на посаду.

18
Можливі звʼязки

Теґи

Бадалян Арсен Агасійович Балан Віталій Вікторович Баткалов Олексій Вікторович Берислав Бєлік Сергій Якович Вєйшторт Борис Гасаненко Тетяна Василівна Гондарєва Галина Вікторівна Гриценко Сергій Миколайович Депутат Херсонської обласної ради Клим Ігор Вікторович Колмиков Сергій Васильович Лагута Геннадій Левківська Марія Максименко Сергій Іванович Малицька Алла Павлівна Матвієць Олена Леонідівна Матусевич Оксана Сергіївна Медведєв Андрій Романович Мелконян Деренік Меснікович Мкртчян Тігран Самвелович Недялков Геннадій Георгійович Опанащенко Михайло Володимирович Осауленко Ігор Михайлович Пастух Ігор Олександрович Пастух Оксана Петров Олексій Валерійович Пляс Євген Володимирович Рибалка Дмитро Іванович Салабай Роман Іванович Херсон Черемісіна Юлія Вікторівна Шапран Ігор Анатолійович Штанько Віталій Миколайович військова адміністрація гімназія депутат депутатка директор освіта почесний громадянин райрада семенчев школа єс
Є додаткова інформація?

Напишіть нам на пошту [email protected]