Сидоренко Андрій Євгенович

Посада: Депутат Херсонської міської ради
Рік Народження: 1991

Народився у 1991 році.

Син настоятеля православної церкви Святої Тройці у Херсоні, отця Євгенія Сидоренка. Проживає у Комишанах.

У 2015 році намагався потрапити до однієї з ініціативних груп партії Самопоміч. Тоді ж хотів стати членом команли мера Володимира Миколаєнка.

Сидоренко-менший до 2020 року був директором ТОВ “Еспрессімо”. Підприємство спеціалізувалося на роздрібній торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Йому належить кафе “Еспресо” на Філатова.

У вересні 2020 року у рамках своєї передвиборчої кампанії роздавав дітям морозиво разом із колегами-однопартійцями від “Нам тут жити”.

Приблизно тоді ж подав недостовірні дані дані у ТВК про відсутність у нього заборгованості з аліментів. Про це повідомила його ексдружина.

За її словами, судові позови у Сидоренка та шлюборозлучний процес у тоді ще кандидита Сидоренка тривав “понад два роки”.

Після цього Андрій Сидоренко заборгованість сплатив.

Загалом виконавча служба неодноразово стягувала з депутата аліменти. Таких проваджень було щонайменше шість.

На виборах 2020 року Сидоренка було обрано до Херсонської міської ради від партії міського голови “Нам тут жити”.
У раді він став членом постійної комісії міської ради з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища, де лобіював власні інтереси та усував “ларькових” конкурентів.

Сидоренки довгий час ведуть господарську діяльність у незаконно зведених тимчасових спорудах, що знаходяться у Шуменському мікрорайоні Херсона.

14
Можливі звʼязки

Теґи

Бадалян Арсен Агасійович Балан Віталій Вікторович Баткалов Олексій Вікторович Берислав Бєлік Сергій Якович Вєйшторт Борис Гасаненко Тетяна Василівна Гондарєва Галина Вікторівна Гриценко Сергій Миколайович Депутат Херсонської обласної ради Клим Ігор Вікторович Колмиков Сергій Васильович Лагута Геннадій Левківська Марія Максименко Сергій Іванович Малицька Алла Павлівна Матвієць Олена Леонідівна Матусевич Оксана Сергіївна Медведєв Андрій Романович Мелконян Деренік Меснікович Мкртчян Тігран Самвелович Недялков Геннадій Георгійович Опанащенко Михайло Володимирович Осауленко Ігор Михайлович Пастух Ігор Олександрович Пастух Оксана Петров Олексій Валерійович Пляс Євген Володимирович Рибалка Дмитро Іванович Салабай Роман Іванович Херсон Черемісіна Юлія Вікторівна Шапран Ігор Анатолійович Штанько Віталій Миколайович військова адміністрація гімназія депутат депутатка директор освіта почесний громадянин райрада семенчев школа єс
Є додаткова інформація?

Напишіть нам на пошту [email protected]