Сидоренко Андрій Євгенович

Посада: Депутат Херсонської міської ради
Рік Народження: 1991

Народився у 1991 році.

Син настоятеля православної церкви Святої Тройці у Херсоні, отця Євгенія Сидоренка. Проживає у Комишанах.

У 2015 році намагався потрапити до однієї з ініціативних груп партії Самопоміч. Тоді ж хотів стати членом команли мера Володимира Миколаєнка.

Сидоренко-менший до 2020 року був директором ТОВ “Еспрессімо”. Підприємство спеціалізувалося на роздрібній торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Йому належить кафе “Еспресо” на Філатова.

У вересні 2020 року у рамках своєї передвиборчої кампанії роздавав дітям морозиво разом із колегами-однопартійцями від “Нам тут жити”.

Приблизно тоді ж подав недостовірні дані дані у ТВК про відсутність у нього заборгованості з аліментів. Про це повідомила його ексдружина.

За її словами, судові позови у Сидоренка та шлюборозлучний процес у тоді ще кандидита Сидоренка тривав “понад два роки”.

Після цього Андрій Сидоренко заборгованість сплатив.

Загалом виконавча служба неодноразово стягувала з депутата аліменти. Таких проваджень було щонайменше шість.

На виборах 2020 року Сидоренка було обрано до Херсонської міської ради від партії міського голови “Нам тут жити”.
У раді він став членом постійної комісії міської ради з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища, де лобіював власні інтереси та усував “ларькових” конкурентів.

Сидоренки довгий час ведуть господарську діяльність у незаконно зведених тимчасових спорудах, що знаходяться у Шуменському мікрорайоні Херсона.

138
Можливі звʼязки